2017 ŞUBAT 14 ÇOCUK İSTİSMARA UĞRADI

21 okuma
7 Mart 2017 Genel kategorisinde Haberci yazdı
Şubat ayında istismara uğrayan 14 çocuktan biri engelliydi. Adana’da bedensel ve zihinsel engelli 11 yaşındaki kız çocuğu, ziyaret için gittikleri akrabalarının istismarına maruz kaldı. Adıyaman’da öğretmeni tarafından bir çocuk istismara uğradı. Tecavüzcünün babası olan AKP Belediye Başkanı Yusuf Özdemir bu duruma “kumpas” derken, istismarcı öğretmen suçunu kabul etti ve tutuklandı. Balıkesir’de 13 yaşındaki bir çocuğa zorla uyuşturucu verilerek 11 kişi tarafından tecavüz edildi.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

367 üye

...