Akraba tacizi şikayet

34 gösterim
25 Nisan 2017 Aile - Akraba kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
Akrabalarınızdan size taciz veya istismar durumları oluştuğunda bunları anlatmakta zorlandığınızı ifşa etmekten hem utandığınızı hem de çekindiğinizi biliyoruz. Bu yüzden başınıza gelen tacizleri anlatırken kendi adınızını kullanmadan çözüm önerisi isteyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçebilir tacizlerin çözümü için birlikte yol arayabiliriz. Tacizlere sessiz kalmayın. Tacizleri durdurmak için lütfen paylaşın, ifşa edin, çekinmeyin.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 84 gösterim
0 cevap 60 gösterim
25 Nisan 2017 Taşıma kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 38 gösterim
20 Mart 2017 Sosyal Medya kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 186 gösterim
5 Mayıs 2018 Aile - Akraba kategorisinde dertli yazdı
0 cevap 72 gösterim
23 Haziran 2017 Aile - Akraba kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...