Erkeğe taciz

112 gösterim
29 Nisan 2017 Taşıma kategorisinde Selim yazdı
tarih:nisan 1997
yer: ankara'da bir belediye otobüsü

taşradan yeni gelmiş dindar, çiçeği burnunda henüz 19'unda saf bir delikanlıyım. daha elim kız eline değmemiş. otobüs sıkışık değil ama ayakta yolcular var. koridor kenarındaki koltukta oturan ben sıcak yüzünden ceketimi çıkartmışım, üzerimde ince bir gömlek var. eski model otobüslerin koltukları alçaktır nispeten; ankaralılar bilir.koridorda dikilen 30'ların ortasındaki bir kadın benim hizama gelip dikiliyor. otobüs dur kalk yaptıkca ileri geri sallanarak ritmik hareketlerle bacak arasını omuzuma yaslıyor. omuzumdaki baskı her gelgitte giderek artıyor. kan ter içinde kalıyorum ve istemsiz de olsa fena halde erekte oluyorum. ne yapacağımı, ne diyeceğimi bilemiyorum. hoşdere otobüsünden kendimi zor bela attığımda yanımda ceketim olduğuna şükrediyorum çünkü kumaş pantolonla ve o ereksiyon haliyle sokakta farkedilmem durumunda muhtemelen en yakın karakola sapıklık suçlamasıyla şikayet edilmem kaçınılmaz. ceketi kolumun üzerine koyup önüme siper ederek evin yolunu tutuyorum.

cinsel taciz sadece kadınlara karşı yapılan bir eylem değildir.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 59 gösterim
25 Nisan 2017 Taşıma kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 1,883 gösterim
29 Nisan 2017 Genel kategorisinde misafir yazdı
0 cevap 314 gösterim
17 Mart 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Leyla yazdı

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...