Aile içi taciz

71 gösterim
3 Mayıs 2017 Aile - Akraba kategorisinde misafir yazdı
Eşimden yeni boşanmış ailemin evine dönmüştüm. Abim şizofren hastası. Bir gece nöbetten dönmüştüm. Mutfakta su içiyordum abim arkamdan yaklaştı vücudunu bana dayadı. Ne yapıyorsun bırak dedim ağzımı kapadı. Şeytansın sen şeytan dedi. Kaçtım elinden kurtuldum. Odaya koştum kapıyı kilitledim. Bu olayı kimseye anlatamadım. Tekrar evlendim. Çocuğum da oldu ama unutamıyorum hala abimle yalnız kalamıyorum.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

2 cevap 366 gösterim
9 Mart 2017 Aile - Akraba kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
1 cevap 141 gösterim
0 cevap 44 gösterim
22 Mart 2017 Komşu kategorisinde Sevil yazdı
0 cevap 49 gösterim

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...