Komşu

65 gösterim
3 Mayıs 2017 Komşu kategorisinde misafir yazdı
Üst komşum sürekli beni gözüyle taciz ediyor. Bakışlarından çok rahatsız oluyorum. Eşiyle evime girip çıkan insanlardı. Sonraları aramız bozuldu. Bir gün evden çıkarken adam evimin önünde sıkıştırdı beni. Dokunmaya çalıştı. Para karşılığı onunla beraber olmamı teklif etti. Ben koştum alt komşumdan yardım istedim. Eşime anlattım inanmadı. Deliricem bu evden kurtulmak istiyorum. Sürekli gözü üstümde kapıyı kilitliyorum. Yüksek ses müzikle bile beni taciz ediyor.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 44 gösterim
22 Mart 2017 Komşu kategorisinde Sevil yazdı
1 cevap 39 gösterim
0 cevap 235 gösterim
6 Mayıs 2017 Komşu kategorisinde Eda yazdı
0 cevap 24 gösterim
7 Mart 2017 Komşu kategorisinde Haberci yazdı

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...