İş Görüşmesi tacizi

36 okuma
3 Mayıs 2017 İş yeri kategorisinde misafir yazdı
Uzunca bir süredir iş arıyorum. Atanamamış öğretmenim.  İnternetten bir çok yere iş başvurusunda bulunmuştum. Bir beyefendi beni aradı. Dış ticaretle uğraştığını ingilizce bilen eleman aradıklarını söyledi ve bir otelde randevu verdi görüşmek için. Garip gelse de işe ihtiyacım olduğu için muhtemelen restaurantta fln konuşucaz diye kabul ettim ve gittim. Bir süre restaurantta oturduk ve restaurant kapanıcak bahanesi ile odaya çıkmak istedi. Odaya çıktık bir süre kendimden bahsetmemi istedi ve ben kendimi anlattım. Sonra beni öpmeye çalıştı. Ben tepki gösterdim ve oteli terk ettim. İş ümidiyle gitmiş taciz edilmiştim. Şimdi iş bulma ümidimi de güvenimi de kaybettim. :(

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 12 okuma
7 Nisan 2017 İş yeri kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 27 okuma
0 cevap 41 okuma
0 cevap 28 okuma
7 Mart 2017 İş yeri kategorisinde Özüm yazdı
Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

367 üye

...