Evliliğimin bitme sebebi Baba dediğim insan

52 gösterim
3 Mayıs 2017 Aile - Akraba kategorisinde Yasemin yazdı
Eşimle uzunca bir süre sevgililik aşamamız oldu. Sonra annesi babası ayrıldı annesi evi terk etti. O zamana kadar evliliği ağzına almayan eşim sürekli evlenmek istediğini dile getirdi. Ben anlayamadım. Kabul ettim isteğini ama annesi evi terkettiği ve babası hasta olduğu için bir süre babası ile aynı evde yaşamamız gerektiğini söyledi. Eşimi çok sevdiğim ve güvendiğim için kabul ettim . Çünkü babası kendi halinde bir insandı hiç böyle bişey beklemiyordum. Bir gün mutfakta yemek yaparken yanıma geldi. Bardak alma bahanesi ile iyice yaklaştı bana. Ben geri çekildim korkma kızım ben senin babanım dedi ama hiç iyi niyetli görmedim eşimin babası da olsa bana dokunması rahatsız etti sonra ki günler hiç evde onunla yalnız kalmak istemedim sürekli sokağa attım kendimi yemek yapmamaya evi temizlememeye başladım. Eşim çok geziyorsun bi haller oldu sana diyordu ama söyleyemiyordum. Sonra da küçük bir bahanede ailemin yanına döndüm. Eşimle boşanmadık ama beni suçluyor zor günümde yanımda olmadın vefakar değilsin diyor kahroluyorum.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 388 gösterim
0 cevap 186 gösterim
5 Mayıs 2018 Aile - Akraba kategorisinde dertli yazdı
0 cevap 72 gösterim
23 Haziran 2017 Aile - Akraba kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 49 gösterim
0 cevap 80 gösterim

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...