Öğretmenimin Tacizi

38 gösterim
3 Mayıs 2017 Okul kategorisinde Sıla yazdı
Lisedeydim. İngilizce öğretmenime ilgim vardı. Ama çocukca masum duygulardı. Bir gün biyoloji öğretmeninin asistanı olduğum için biyoloji labarotuarını temizliyordum. İngilizce öğretmenim arkamdan geldi. Kapıyı kapattı ve beni öpmeye çalıştı. Korktum kurtuldum elinden ve kaçtım. O günden sonra da kimseye anlatamadım şikayet te edemedim.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 30 gösterim
0 cevap 55 gösterim
20 Nisan 2017 Okul kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 47 gösterim
4 Mayıs 2017 Okul kategorisinde Özlem yazdı
1 cevap 242 gösterim
24 Haziran 2017 Genel kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...