En yakın arkadaşım

21 gösterim
5 Mayıs 2017 Arkadaş kategorisinde Tuğçe yazdı
Karşı cinsten olmasına rağmen onunla çok rahattım. Kendimi yanında iyi ve güvende hissediyodum. Neden böyle yaptı bilmiyorum. Herşeyimi ona anlatıyodum. Sevgilimle sorunlarımı kavgalarımızı ona anlatıyodum. O gün yine üzgündüm parkta beraber içmiştik yanımdaydı beni dinliyodu içiyoduk beraber sonra alkollu olduğum için eve gitmek istemedim o benim arkadaşımdı güvenmiştim evine gittik ben salonda uyurum sen benim yatağımda uyu dedi sarhoştum gözümü açtığımda üstümdeydi kurtulamayacağımı anladım ve çığlık attım korktu komşuların gelmesinden ve üstümden kalktı sarhoştu napıyosun sen ya dedi ve yanıma uzanıp uyuyakaldı. O günden sonra bi daha görmedim her yerden engelledim arayamadı ulaşamadı ama mail atmıştı bana upuzun pişmanım falan filan affetmedim..

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 235 gösterim
6 Mayıs 2017 Komşu kategorisinde Eda yazdı
0 cevap 84 gösterim
0 cevap 78 gösterim
14 Mart 2017 Arkadaş kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 20 gösterim
11 Mart 2017 Arkadaş kategorisinde EU2 yazdı
2 cevap 24 gösterim

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...