Havaalanında Taciz

48 gösterim
5 Mayıs 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Dilek yazdı
Üniversitede okuduğum yıllarda bir yaz tatilinde evime dönmek için uçak bileti almıştım. Havaalanına ulaşım çok problemliydi. Havaalanına gittiğimde uçuşun iptal edildiğini öğrendim ve havayolu şirketinin hiç bir yetkilisi yoktu şikayetimizi dile getirebileceğimiz. Havaalanı polisine gittim gayet ciddi bir tavırla mağduriyetimi dile getirdim. Yavşakca bi tavırla alay ettiler benle resmen sarkıntılık ettiler. İzinli olduğum bi gün beraber savcılığa gidelim felan gibi münasebetsizlikler hadsizlikler yaptılar. Çok sinirlendim ama o an için hiç bişey yapmadım şikayetçi olmadım amirlerine . çok pişmanım şimdi olsa rezil ederdim

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 651 gösterim
29 Nisan 2017 Eğlence Yeri kategorisinde Yağmur yazdı
0 cevap 68 gösterim
23 Haziran 2017 Genel kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 11 gösterim
29 Mart 2017 Genel kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 54 gösterim
6 Mayıs 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Funda yazdı
0 cevap 314 gösterim
17 Mart 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Leyla yazdı

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...