Mağazada Taciz

54 gösterim
6 Mayıs 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Funda yazdı
Öğrenciyken Adanada Çukurova Üniversitesinde yaz okuluna gitmiştim. Bir gün ayakkabı mağazasında ayakkabı denerken mağaza çalışanı bana yardımcı olmak bahanesi ile bacaklarıma dokundu bunun normal bi dokunuş olduğunu hissetmedim iyi niyet göremedim iyi niyetli bile olsa tedirginliğimden benim rahatsız olduğumu anlamalıydı. Görgüsüzlük etmeyim diye bişey demedim çünkü lüks mağazalarda böyledir biliyorum çalışanlar yardım eder ama adamın bakışları dokunuşu herşey beni irrite etti sonrasında arkadaşlarıma anlattığımda onlar herkese yardım ediyo ne var bunda gibi bi tepki aldım. Ama birine istemeden dokunmak açık net tacizdir.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 48 gösterim
5 Mayıs 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Dilek yazdı
0 cevap 314 gösterim
17 Mart 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Leyla yazdı
0 cevap 30 gösterim
6 Mayıs 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Ebru yazdı
0 cevap 25 gösterim
0 cevap 14 gösterim
14 Mart 2017 Sokak Tacizi kategorisinde senem yazdı

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...