Çocuk Tacizi

30 gösterim
6 Mayıs 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Ebru yazdı
Bazı şeyler yıllar geçse de unutulmuyor. İnsanın çocukluk anılarında buruk bir yara oluyor. Benim de böyle bir anım var o zamanlar ne olduğunu ne yaşadığımı bile anlayacak yaşta değildim. Sokakta arkadaşlarımla saklanbaç oynuyorduk. Bir binanın içine saklanmıştım. Daha önce o civarda hiç görmediğim bir adam sevme bahanesi ile tutmuş dokunmuştu bana.
Neden başkalarının dokunması değil de onun dokunması rahatsız etti bilmiyorum. Kaçmasaydım başıma ne gelirdi bilmiyorum.
Çocuklara dokunmayın :'(

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 11 gösterim
29 Mart 2017 Genel kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 21 gösterim
0 cevap 21 gösterim
26 Nisan 2017 Genel kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...