Eski eşimle oğlumu yalnız bırakamıyorum

80 gösterim
6 Mayıs 2017 Aile - Akraba kategorisinde Emel yazdı
Eşimden 2 yıldır ayrıyım. arada oğlunu görüyo ama ben asla oğlumu eşimle yalnız bırakamıyorum etrafta duyduklarımdan internette okuduklarımdan oğlumu babasına bile güvenmiyorum bazen oğluma dokunuyo pipi büyüdü mü fln diyor çok rahatsız oluyorum polise giderim diye tehdit ediyorum kötü niyetli olmasa bile yaptığı yanlış ilkelce öyle bi adamla nasıl evlendim bilmiyorum. Bir baba oğluna o şekilde dokunamaz bence

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

1 cevap 141 gösterim
2 cevap 366 gösterim
9 Mart 2017 Aile - Akraba kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 84 gösterim
0 cevap 235 gösterim
6 Mayıs 2017 Komşu kategorisinde Eda yazdı

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...