Tacize dair duyduğum en acı hikaye

235 gösterim
6 Mayıs 2017 Komşu kategorisinde Eda yazdı
Bu anlatacağım olayı kategorize etmekte çok zorlandım. Annemden dinlediğimde günlerce kendime gelememiştim. Burada bunu okuyup üzülecek herkesten özür diliyorum.
Bir gün bir hemşirenin 2 yaşındaki kız çocuğunun ağzında yaralar çıkıyor doktora götürüyorlar ve doktor diyor ki çocuğun ağzında sadece erkek cinsel organında bulunan bir bakteriden kaynaklanan yaralara ve sperm bulgularına rastlanmış :'(
Sonradan anlaşılıyor ki hemşirenin çocuğu bıraktığı bakıcının eşi insan diyemeyeceğim o yaratık cinsel organını o masum meleğin ağzına sokuyormuş

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 84 gösterim
0 cevap 38 gösterim
0 cevap 80 gösterim
0 cevap 30 gösterim
6 Mayıs 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Ebru yazdı
0 cevap 21 gösterim
26 Nisan 2017 Genel kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...