arkadaşıma babası taciz ediyor

186 gösterim
5 Mayıs 2018 Aile - Akraba kategorisinde dertli yazdı
ben nasıl anlatayım bilmiyorum ama anlatacağım çok iğrenç bir baba kızına böyle şeyler yapar mı ya bir gün arkadaşımla kavga ettik onun sevgilisi vardı bana dedi ki sen onun neler yaptığını bilmiyorsun falan neyse kıza sordum hani ne diyor bu baktım bir başladı anlatmaya inanın çok kötü bir kız ilk mastürbasyon babasıyla yapar mı babası zorla yapar mı ya anlattı kız yaklaşık 8 yıl falan şimdi 17 yaşında bir kız çok olgun da duruyor ama olsun senin kızındır. Diyor ki ben diyor ilk siki babamunkini tuttum ya ilk heyecanımı onda aldım ya sen diyor artık benle konuşmayacaksın biliyorum ama dedim hayır o günden sonra adamın suratına bakamadım birkaç hafta ama yine baktım yoksa arkadaşım olmadan naparım ben çok üzüldüm ona ama çare değil bu en iyisi idam ailesinin düzeni bozulur diye babasını şikayet etmiyor dayanılmaz ama nasıl dayanıyor bilmiyorum

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 71 gösterim
3 Mayıs 2017 Aile - Akraba kategorisinde misafir yazdı
1 cevap 141 gösterim
1 cevap 39 gösterim
0 cevap 72 gösterim
23 Haziran 2017 Aile - Akraba kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 49 gösterim

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...