Yasemin

58 gösterim
7 Mart 2017 Aile - Akraba kategorisinde Yasemin yazdı
5 yaşındaydım. Ayrıca komşumuz olan 20 yaşlarındaki akrabamız küçük kardeşimle beni kayısı toplamaya çağırtmıştı.. Gittim. Gitgide uzaklaşıyorduk. Sonra bi an ses duydu irkildi. Ben izinsiz kayısı toplayacaz diye korktu sandım eğilin dedi.. sesimiz kesildi. Ön tarafta erkek kardeşim arkada ben biraz arkamda o, bana yaklaştı. Kardeşimi de gözleyerek ellerini üstünde gezdirmeye başladı. Vajinamı okşayıp durdu.. elini itekledikçe daha çok el sürdü çocukluğuma. Gelen ses yengemindi farkedince kalktım hemen o yöne gitmeye kalkıştım.. sana para veririm kimseye bahsetme burda olanlardan dedi. Babam bana para veriyor kimsenin parasını almam ben dedim. Çok masumdum o zamanlar. Sonra bana el sürdükçe birileri kirlettim ruhumuda. Onlar benim çocukluğumu kirletti ben büyüdükçe ruhumu kirlettim.. Bundan sonra 3 kez daha, en büyüğünde 12 yaşındayken tacize uğradım..o gün o bahçeden kaçıp döndüğümde annem deli divane beni arıyormuş bulunca korkusundan beni dövmüştü. O an anneme küstüm anlatmadım hiçbişeyi ve sonrasında kilerin hiç birini.. 16 yaşıma kadar piskolojik rahatsızlıklarım oldu. Çoğuda fizikseldi. Hep biryerlerime sancılar girer kalbim sıkışır ve en kötüsü altıma yapardım. Gittiğim hiç bi doktor bi tanı koyamadı. Sadece bi tanesinin aklına geldi piskoloğa götürün demek. Annem e o gün bidaha küstüm götürmedi.. Kimseye anlatamadıklarımın sadece birini anlatmama fırat verdiğiniz için teşekkürler..

1 cevap

7 Mart 2017 Liliane cevapladı
Kahroldum hikayenizden. Kirlenen siz değilsiniz. Söyleyecek çok şey var ama size teselli olmaz.

İlgili tacizler

0 cevap 186 gösterim
5 Mayıs 2018 Aile - Akraba kategorisinde dertli yazdı
0 cevap 71 gösterim
23 Haziran 2017 Aile - Akraba kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 48 gösterim
0 cevap 80 gösterim
0 cevap 52 gösterim

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

359 üye

...