Sokak tacizleri

15 okuma
14 Mart 2017 Sokak Tacizi kategorisinde senem yazdı
sıcak agustos ayının birde ramazan ayı olması sonucu üstümdeki askılı 'hafif' dekoltesi olan kıyafetimi görüp kornaya basa basa 'memelerini ne açıyooooosuuunnn' diye bagırarak gaza basan taksi şoförünün umarım 4 tekeri de patlamıştır!
ya da karaköy tünelin orda ayak bilegime kadar uzanan etegimi fark eden herif,çok yakın bir mesafeden 'uzuun etekte yakışmış','etek yakışmış diyorum','uzun etekli' diye taciz eden, sonra onu şikayet ettiğimiz ve arkadaşımla beni başından atmaya çalışan umursamaz polisede lanet olsun!

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 31 okuma
6 Mayıs 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Ebru yazdı
0 cevap 57 okuma
6 Mayıs 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Funda yazdı
0 cevap 48 okuma
5 Mayıs 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Dilek yazdı
0 cevap 332 okuma
17 Mart 2017 Sokak Tacizi kategorisinde Leyla yazdı
0 cevap 26 okuma
Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

367 üye

...