Küçükken taciz

45 okuma
22 Mart 2017 Komşu kategorisinde Sevil yazdı
Küçükken bizden yaşça büyük komşu abi vardı. Çizgi roman okurdu bana ben de dinlerdim onu. Bir gün yine çizgi roman okurken bazı yerlerime dokunduğunu hissettim. Korktum, çekindim ama bir şey de diyemedim. O an tam olarak ne yaptığını neden yaptığını anlayamayacak kadar masumdum ama yine de hoşuma gitmemişti ve bir daha gitmedim onlara çizgi roman okumak için.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

1 cevap 41 okuma
0 cevap 68 okuma
3 Mayıs 2017 Komşu kategorisinde misafir yazdı
0 cevap 74 okuma
3 Mayıs 2017 Aile - Akraba kategorisinde misafir yazdı
0 cevap 477 okuma
0 cevap 59 okuma
17 Mart 2017 Genel kategorisinde Feminist yazdı
Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

367 üye

...