50 öğrenciyi taciz eden kişi tutuklandı

14 okuma
2 Nisan 2017 İş yeri kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
Mardin’in Derik ilçesinde bir ilkokulda temizlik görevlisi olarak çalışan şahıs, öğrencilere tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Derik ilçesine bağlı Göktaş köyünde hizmet veren okulda eğitim gören kızının temizlik görevlisi tarafından taciz edildiği iddiaları üzerine soruşturma başlatıldı.

Jandarmanın yürüttüğü soruşturma kapsamında temizlik görevlisi M.Ş.Y gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 57 okuma
20 Nisan 2017 Okul kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 41 okuma
0 cevap 52 okuma
0 cevap 19 okuma
7 Nisan 2017 İş yeri kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 12 okuma
Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

119 taciz

46 cevap

0 yorum

367 üye

...